Про компанію

У мальовничому куточку Київщини, на прекрасних мисливських угіддях і березі повноводного Супою розташоване містечко Яготин, яке добре знають не тільки в Україні, й поза її межами завдяки славновідомому Яготинському маслозаводу.

   З моменту заснування (1956 р.) Яготинський маслозавод випускає молочну продукцію, що оцінюється за найвищим гатунком. Це справді унікальне виробництво. Йому першому в області присвоїли Державний знак якості.

    Сьогодні Яготинський маслозавод – публічне акціонерне товариство, де постійну роботу мають 800 працівників. Це сучасне базове підприємство з переробки молока і вершків у великих обсягах. Виробнича потужність заводу дозволяє щодоби приймати 450 тонн молока та 50 тонн вершків і виробляти 35 тонн вершкового масла, 17-20 тонн сухого знежиреного та сухого цільного молока та більше 200 тонн продукції з незбираного молока.

    

На протязі 2010 року на підприємстві відбулося впровадження системи якості у відповідності до вимог міжнародного сертифікату ISO 9001:2008, і в липні 2010 року завод отримав цей сертифікат.    
Молочні продукти торгової марки «Яготинське» здобувають нові нагороди на Всеукраїнських конкурсах і виставках, а підприємство за підсумками 2010 року увійшло до переліку найкращих заводів по виробництву молочних продуктів в Україні « ТОП -100». Рейтинг найкращих компаній України за останні п’ять років.    

В 2011 році спеціалістами підприємства розроблені нові продукти «Простокваша з печі», «Ряжанка з печі», які відразу сподобалися покупцям і попит на них постійно зростає.